logo
کارگاه پرورش خلاقیت

خلاقیت یعنی منحصر به فرد بودن.یعنی برخورد با مسایل یا روبرو شدن با زندگی با دیدگاه ونقطه نظر خاص خود.یعنی برخورد با مشکلات زندگی آن گونه که خود شما به عنوان یک فرد انتخاب می کنید.مفهوم لفظی خلاقیت یعنی (خلق و ایجاد چیزی جدید)خلاقیت محدود به موضوعات هنری نیست.شما می توانید در انجام هرکاری که مورد نظرتان باشد به نحوی استثنایی خلاق باشید.کودکانی که اجازه می یابند تا از خویشتن بی همتای خود در تجربیات زندگی استفاده کنند وبا هر پدیده ای با دیدگاه خاص خود برخورد کنند ،روش خلاق دارند.کودکان وقتی از خلاقیت باز می مانند که از آنها بخواهیم کارها را فقط آنگونه که آموزش دیده اند انجام دهند.تنها همانطور که به آنها آموزش داده شده عمل کنند .بدون اینکه از روش های خاص خود در امور زندگی استفاده کنند.هر کودکی روش منحصر به فرد خود را دارد و هرگز قبلا در تاریخ سیاره ها کسی ار نگاه آنها به جهان نگاه نکرده است و دنیا را همانگونه که آنها در لحظه می نگرند ،ندیده است.شوق وتوانایی استفاده ازآن خویشتن منحصر به فرد در تمام امور زندگی معیار خلاقیت است.
 
کانون سنجش و افزایش هوش کودک ونوجوان در راستای پرورش خلاقیت کودکان ،کارگاه برگزار می کند.در این کارگاه ها از  روش های مختلف و هدفمند و ارزیابی شده ( تلفیق کاردستی ،نقاشی ،قصه و نمایش) به منظور پرورش خلاقیت ،تقویت مهارت های حل مساله ،توجه ودقت و عزت نفس  کودکان  استفاده می شود.
این کارگاه مخصوص کودکان 4 تا 8 ساله است 
دوره کارگاه پرورش خلاقیت3 جلسه 2 ساعته است که 2 جلسه ابتدایی مخصوص کودکان و جلسه ی آخر مخصوص والدینی است که کودکانشان در کارگاه شرکت کرده اند.در پایان هر جلسه کارگاه ،گزارش عملکرد کودک در جلسه ی گذشته و3 تمرین  بازیگونه برای کار در منزل به کودک تحویل داده می شود.
در جلسه پایانی که مخصوص مادران است،گزارشی از عملکرد تک تک کودکان در دوره کارگاه پروزش خلاقیت ارائه می شود وعلاوه بر آن بیش از 20 بازی خلاقانه برای  کار با کودکان به آنها آموزش داده می شود.
کارگاه های پرورش خلاقیت در محل کانون و توسط روانشناسان مجرب اجرا می شود.
 تعداد شرکت کنندگان در هر دوره حداکثر 6 نفر است و هزینه ی شرکت در کارگاه برای 3 جلسه 80   هزار تومان در نظر گرفته شده است.
برای ثبت نام یا  کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کانون(-66912502)( 66900979-) و یا با شماره همراه 09109804233 تماس حاصل فرمایید.
با تشکر:
کانون سنجش و افزایش  هوش کودک و نوجوان
 
 

بازگشت